Zapisz się na newsletter

Piłka nożna – Euro 2012

Piłka nożna Euro 2012

 Hotel Remes Sport & Spa to rekomendowane przez UEFA Centrum Pobytowe Euro 2012. O możliwość pobytu w Opalenicy starało się kilka narodowych reprezentacji. Ostatecznie podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w Hotelu Remes zamieszkała reprezentacja Portugalii.

Piłkarze, wśród nich Cristiano Ronaldo, Nani, Pepe, Bruno Alves, Miguel Veloso, Raul Meireles i João Moutinho, wraz ze sztabem szkoleniowców mogli korzystać ze światowej klasy obiektów sportowych największej bazy treningowej dla drużyn profesjonalnych w Europie Środkowej.

Specjalnie dla nich udostępniono boiska, na których prowadzono zamknięte sesje treningowe oraz stadion, który trzykrotnie wypełniał się publicznością podczas treningów otwartych. Dla piłkarzy przygotowano również górkę treningową, podbiegi, ścianę do ćwiczenia celności strzałów oraz korty tenisowe i pole golfowe.

W luksusowych wnętrzach hotelu drużyna Portugalii korzystała z profesjonalnych gabinetów odnowy biologicznej oraz z najnowocześniejszego w regionie centrum konferencyjnego – specjalnie urządzonego do celów szkoleniowych.

Dzięki oddalonemu o 30 km lotnisku Poznań-Ławica piłkarze wygodne podróżowali do miast na Ukrainie, w których odbywały się mecze podczas mistrzostw. Z drugiej strony położenie hotelu pod Poznaniem, z dala od miejskiego zgiełku, zapewniło gwiazdom piłki spokój i pełną prywatność.

Idealne warunki i profesjonalne przygotowanie Hotelu Remes na potrzeby największych piłkarzy najwyraźniej sprzyjały reprezentacji Portugalii, która okazała się jedną z czterech najlepszych drużyn EURO 2012.

/javascript/BookNow.js?site=hotelremes&view=no&locale=pl"> ?>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij