Zapisz się na newsletter

Wyjątkowe wesele

Wyjątkowe Wesele

Wyjątkowe wesele w hotelu w Wielkopolsce

Elegancki Hotel Remes w Wielkopolsce pozwala spełnić marzenie o pięknym przyjęciu weselnym oraz romantycznej nocy poślubnej. Dlatego każde organizowane przez nas wesele jest wyjątkowe i niezapomniane.

Przebieg uroczystości zależy od Państwa. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje – z chęcią doradzimy i zadbamy o szczegóły przyjęcia, w tym o wystrój, dekoracje, kwiaty i muzykę oraz menu.

Specjalnie dla Pary Młodej przygotowujemy na noc poślubną pokój hotelowy o wysokim standardzie, przedłużoną dobę hotelową oraz relaks w strefie Wellness. Nasi specjaliści pomogą Państwu w organizacji niezbędnych i dodatkowych usług, takich jak wynajem zjawiskowego zabytkowego samochodu, zorganizowanie lotu balonem, przystrojenie namiotu w ogrodzie latem, dodatkowe bufety tematyczne czy malownicze bańki mydlane i wiele innych.

Z nami będzie to najpiękniejszy dzień w Państwa życiu.

Dowiedz się więcej: +48 61 44 82 400, arleta.lukaszczyk@hotelremes.pl

Chciałam bardzo podziękować i jestem bardzo zadowolona z Hotelu Remes. Odbyło się w nim Moje Wesele i nie wyobrażam sobie innego miejsca na tak wspaniałą chwilę w życiu. Szczególne podziękowania dla Pani Arlety za dokładność i uśmiech na twarzy. Hotel przepiękny, obsługa sympatyczna, jedzenie przepyszne. Oby tak dalej. Pozdrawiam. Angelina Dorna

/javascript/BookNow.js?site=hotelremes&view=no&locale=pl"> ?>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij