Zapisz się na newsletter

Wyjątkowe wesele

Wyjątkowe Wesele

Wesele pod Poznaniem

Stylowe wnętrza Hotelu Remes pod Poznaniem pozwolą spełnić Państwa marzenie o wyjątkowym przyjęciu weselnym i romantycznej nocy poślubnej. Eleganckie sale bankietowe z imponującymi kryształowymi żyrandolami stanowią idealne tło dla uroczystości. Każde organizowane przez nas wesele jest jedyne w swoim rodzaju.

Przebieg uroczystości zależy od Państwa. Jesteśmy otwarci na wszystkie, nawet najbardziej oryginalne propozycje – z przyjemnością doradzimy i zadbamy o szczegóły przyjęcia, w tym o wystrój, dekoracje, kwiaty, muzykę oraz menu.

Specjalnie dla Pary Młodej przygotujemy na noc poślubną pokój hotelowy o wysokim standardzie, przedłużoną dobę hotelową oraz relaks w strefie Wellness & Fitness, w której czekają między innymi basen rekreacyjny, sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi oraz prysznic wrażeń.
Nasi specjaliści pomogą Państwu w organizacji niezbędnych i dodatkowych usług, takich jak wynajem zabytkowego samochodu, zorganizowanie lotu balonem, przystrojenie namiotu w ogrodzie, bufety tematyczne, malownicze bańki mydlane i wiele innych.

Z nami będzie to najpiękniejszy dzień w Państwa życiu.

Dowiedz się więcej: +48 61 44 82 400, arleta.lukaszczyk@hotelremes.pl

Chciałam bardzo podziękować i jestem bardzo zadowolona z Hotelu Remes. Odbyło się w nim Moje Wesele i nie wyobrażam sobie innego miejsca na tak wspaniałą chwilę w życiu. Szczególne podziękowania dla Pani Arlety za dokładność i uśmiech na twarzy. Hotel przepiękny, obsługa sympatyczna, jedzenie przepyszne. Oby tak dalej. Pozdrawiam. Angelina Dorna

/javascript/BookNow.js?site=hotelremes&view=no&locale=pl"> ?>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij