Zapisz się na newsletter

Oferta Konferencyjna

Oferta Konferencyjna

Oferta konferencyjna
Hotelu Remes Sport & Spa pod Poznaniem

Oferta konferencyjna Hotelu Remes Sport & Spa należy do najszerszych i najatrakcyjniejszych nie tylko w Wielkopolsce, ale i całej Polsce. Obiekt jest położony w odległości 30 km od Poznania, pół godziny od lotniska Poznań-Ławica, które jest skomunikowane z największymi miastami Europy. W odległości około 10 kilomentrów od hotelu przebiega autostrada A2, która zapewnia szybki dojazd z Warszawy i Berlina. Zapewniamy naszym Gościom 160 miejsc parkingowych.

Bliskość Poznania, komfortowe i świetnie wyposażone sale konferencyjne, znakomita restauracja oraz liczne atrakcje sportowe i nieograniczone możliwości eventowe czynią z Hotelu Remes wprost idealne miejsce do przeprowadzania różnorodnych spotkań biznesowych i imprez integracyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą konferencyjną, a także bezpośredniego zadawania pytań i składania rezerwacji.

Podczas organizacji konferencji swoją pomocą służyć Państwu będą pracownicy Działu Marketingu Hotelu Remes. Zachęcamy do kontaktu.

  Pobierz ofertę konferencyjną Hotelu Remes Sport & Spa  

Naprawdę polecam ten hotel, miła obsługa, pełen profesjonalizm, dla mnie bomba. Katarzyna R., pobyt: luty 2012, wyjazd służbowy. Recenzja w portalu TripAdvisor

/javascript/BookNow.js?site=hotelremes&view=no&locale=pl"> ?>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij