Zapisz się na newsletter

Centrum konferencyjne

Centrum konferencyjne

Centrum konferencyjne pod Poznaniem

Centrum Konferemcyjne Hotelu Remes Sport & Spa pod Poznaniem jest jednym z najnowocześniejszych miejsc
w Wielkopolsce przeznaczonych do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych i nie tylko.
W naszym obiekcie znajdą Państwo wszystko, co niezbędne, by z sukcesem zorganizować nie tylko konferencję, ale także spotkanie kadry zarządzającej, warsztaty, szkolenia, pokazy oraz imprezy integracyjne i motywacyjne.

Oferujemy 7 sal konferencyjnych o rozmiarach od 30 do ponad 275 m2. Większość z sal można z sobą łączyć, co pozwala na uzyskanie przestrzeni o powierzchni ponad 400 m2.

Eleganckie wnętrza hotelu stanowią atrakcyjną scenerię dla premier nowych produktów oraz bankietów.
140 000 m2 przestrzeni eventowej wokół obiektu daje natomiast niemal nieograniczone możliwości organizacji najróżniejszych wydarzeń.

Profesjonalni asystenci konferencyjni zajmą się realizacją Państwa indywidualnych potrzeb.
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami Hotelu Remes Sport & SPA w celu ustalenia wszystkich niezbędnych szczegółów.

Zespół pracowników obsługujący konferencję to prawdziwi profesjonaliści. Organizowaliśmy kilkudniową konferencję w Hotelu Remes i w każdym momencie mogliśmy liczyć na wsparcie pracowników hotelu. To niebywałe jak świetnie poradzili sobie z naszymi wymaganiami. Szczerze polecam! Monika, Dyrektor Zarządzający

pokaż parter
/javascript/BookNow.js?site=hotelremes&view=no&locale=pl"> ?>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij