Zapisz się na newsletter

Centrum konferencyjne

Centrum konferencyjne

Wielkopolska - centrum konferencyjne

W Centrum Konferencyjnym pod Poznaniem, w samym sercu Wielkopolski, znajdą Państwo wszystko, co potrzebne, by z sukcesem zorganizować konferencję, spotkanie kadry zarządzającej, warsztaty, szkolenia, pokazy oraz imprezy integracyjne i motywacyjne.

Oferujemy 7 sal konferencyjnych o rozmiarach od 30 do ponad 450 m², pozwalających na przeprowadzenie konferencji nawet do 400 osób.

Eleganckie wnętrza hotelu stanowią wyjątkową scenerię dla premier nowych produktów oraz bankietów. Natomiast przestrzeń wokół obiektu daje nieograniczone wręcz możliwości eventowe.

Profesjonalni asystenci konferencyjni zajmą się realizacją Państwa indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami Hotelu Remes Sport & SPA.

Zespół pracowników obsługujący konferencję to prawdziwi profesjonaliści. Organizowaliśmy kilkudniową konferencję w Hotelu Remes i w każdym momencie mogliśmy liczyć na wsparcie pracowników hotelu. To niebywałe jak świetnie poradzili sobie z naszymi wymaganiami. Szczerze polecam! Monika, Dyrektor Zarządzający

pokaż parter
/javascript/BookNow.js?site=hotelremes&view=no&locale=pl"> ?>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij