Zapisz się na newsletter

Centrum sportowe RemeSPORT

Centrum sportowe RemeSPORT

 

Centrum sportowe RemeSPORT

RemeSPORT jest jednym z największych centrów treningowo-sportowych w Europie Środkowej. Ośrodek służy nie tylko profesjonalnym drużynom piłkarskim, ale również przedstawicielom innych sportów drużynowych, takich jak rugby czy siatkówka, a także sportowcom trenującym indywidualnie.

Ulokowane w wyjątkowym miejscu centrum RemeSPORT zapewnia doskonałe warunki sportowe i pełną prywatność. Światowej klasy obiekty treningowe, wraz z czterogwiazdkowym Hotelem Remes Sport & Spa, stanowią imponującą bazę, przygotowaną z myślą o zgrupowaniach, obozach sportowych, turniejach i sparingach.

Każda drużyna odwiedzająca RemeSPORT traktowana jest indywidualnie. Naszym gościom oferujemy 250 miejsc w pokojach z klimatyzacją, dostępem do internetu i telewizją satelitarną – wszystkie te udogodnienia gwarantują komfortowy pobyt. Hotel oferuje także pełną odnowę biologiczną. Ponadto, menu w hotelowych restauracjach konstruowane jest zgodnie z wymaganiami sportowców; a na potrzeby szkoleniowe dostępne jest nowoczesne Centrum Konferencyjne, wykorzystywane także do kontaktów z mediami.

Dotychczas z profesjonalnej bazy RemeSPORT skorzystały narodowe reprezentacje:

  • Portugalii,
  • Włoch,
  • Danii,
  • Niemiec,
  • Rosji,
  • klubowe drużyny polskie i europejskie.

Pełną listę drużyn znajdą Państwo pod tym linkiem.

/javascript/BookNow.js?site=hotelremes&view=no&locale=pl"> ?>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij