Zapisz się na newsletter

Obozy sportowe

Obozy Sportowe

Obozy piłkarskie pod Poznaniem

Hotel Remes Sport & Spa specjalizuje sie w organizacji obozów piłkarskich. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 8 pełnowymiarowych boisk o profesjonalnej trawiastej nawierzchni do piłki nożnej. Nasz hotel dysponuje profesjonalnym centrum odnowy biologicznej. Zawodnicy mogą korzystać z 6 ekskluzywnych gabinetów do masażu wyposażonych w sprzęt fizjoterapeutyczny, kąpieli w saunie i kąpieli parowyc, prysznicy arktycznych i tropikalnych, biczy wodnych czy krioterapii. Dysponujemy również bogato wyposażoną siłownią. Dzięki doskonałym warunkom do treningu i regeneracji obozy piłkarskie pod Poznaniem odbywające się w naszym hotelu pozwalają drużynom piłkarskim właściwie przygotować się do rozgrywek.

Centrum sportowe RemeSPORT to świetne miejsce na organizację obozów dla akademii piłkarskich. Obsługa naszego hotelu jest w stanie zagwarantować odpowiednie warunki sportowe dla piłkarzy w każdym wieku. W przerwach pomiędzy treningami zapewniamy naszym Gościom szereg atrakcji, takich jak strzelnica sportowa, tor bowlingowy czy sala bilardowa. Dzięki temu nasz obiekt jest idealnym miejscem nie tylko do rozwoju piłkarskich umiejętności, ale również skutecznej integracji.

Standardowy pakiet sportowy zawiera w cenie:

  • noclegi w czterogwiazdkowym Hotelu Remes,
  • wyżywienie: śniadania, lunche i kolacje (kucharze mają doświadczenie w przygotowywaniu menu sportowego, za dodatkową opłatą możliwe są zmiany w menu),
  • korzystanie z boisk 2 razy dziennie po 90 minut (istnieje możliwość przedłużenia czasu gry za dodatkową opłatą),
  • pomieszczenie na sprzęt dla każdej drużyny,
  • jeden gabinet masażu,
  • korzystanie ze SPA, w tym z siłowni i saun, od 2 do 4 godzin dziennie – szczegóły ustalane są indywidualnie z menedżerem SPA,
  • pralnia: limit dzienny 40 kg (zwiększenie limitu jest dodatkowo płatne).

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu ustalenia szczegółowych warunków pobytu.

/javascript/BookNow.js?site=hotelremes&view=no&locale=pl"> ?>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij