Zapisz się na newsletter

Golf

Golf

Coraz popularniejszy w Polsce golf doskonale uzupełnia biznesowe spotkania. Świetnie sprawdza się również jako atrakcja sportowa podczas spotkań integracyjnych, ponieważ aktywny wypoczynek oraz zespołowa rywalizacja sprzyjają budowaniu relacji i integracji. Hotelu Remes oferuje golfistom:

  • Driving Range na 18 stanowisk, w tym 8 zadaszonych i ogrzewanych oraz 10 odkrytych na tarasie; cały teren Driving Range jest oświetlony, dzięki czemu istnieje możliwość gry w godzinach wieczornych
  • 6-dołkowe pole golfowe typu „pitch and putt”
  • Putting Green (green treningowy) - 9 dołków
  • Chipping Green z bunkrem treningowym
  • Wypożyczalnię sprzętu golfowego

Driving Range i pole golfowe stanowią integralną część centrum sportowego. Tereny golfowe oraz przestrzeń eventowa Hotelu Remes sprzyjają organizacji konkursów, turniejów i pikników golfowych. Miejsce przeznaczone jest zarówno dla gości indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Podczas pobytu zapewniona jest opieka trenerska. Osoby, które dotychczas nie grały, mogą skorzystać z lekcji nauki gry w golfa w ramach Akademii Golfa. Prowadzimy również kursy na „Zieloną Kartę”, czyli tzw. golfowe prawo jazdy.

10.00-19.00
od poniedziałku do czwartku
10.00-19.00 od piątku do niedzieli
 

 

Drodzy Golfiści,

zapraszamy na cykl turniejów golfowych.

Szczegóły: tel. 501 784 242

 Sprawdź cennik 

 Zobacz mapę obiektów golfowych  

/javascript/BookNow.js?site=hotelremes&view=no&locale=pl"> ?>
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij